Stavební firma Kasta, spol. s r.o.

Stavební firma Kasta, spol. s r.o. patří mezi středně velké stavební firmy se sídlem v Chocni. Firma Kasta vznikla v roce 1991 z privatizujícího se Okresního stavebního podniku v Chocni. V současnosti zaměstnáváme přibližně 10 kvalifikovaných pracovníků. Disponujeme dostatečně silným a kvalitním lidským, technickým a finančním zázemím, abychom mohli být našim zákazníkům spolehlivým a užitečným partnerem. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009. Naše stavební firma je zapsána v seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám!

Cílem naší firmy je dosažení vysoké kvality nabízených služeb a spokojenost zákazníka. Přesvědčte se o kvalitě našich služeb, opírajících se o rozumnou cenovou úroveň, solidnost, kvalitu provedené práce a dodržování termínů realizace v našich referencích.

Stavební společnost Kasta, spol. s r.o.  je zapsaná u Krajského soudu v Hradci Králové, ve výpisu z obchodního rejstříku v oddíle C, vložka 839.

Certifikačním orgánem T Cert, s.r.o. byla naše společnost certifikována a získala certifikát :  ČSN EN ISO 9001 : 2009 Systém řízení kvality

Certifikát je platný pro následující rozsah činností a služeb: provádění pozemních staveb, udržovacích prací na nich včetně jejich odstraňování.

iso
iso2
vypis-94294